Škoda Kamiq 1.0 TSI Drive

Cena:
financováním: 530 000 Kč
v hotovosti: 530 000 Kč
Rok výroby:
2024
Výkon:
85 KW
Najeto:
16833 km
Palivo:
Benzín
Prodavajici:
AAA Auto Kolín
Telefon:
800 110 800
Region:
Středočeský kraj
Odpovědět

Popis

Koupeno v: Česká Republika První majitel Servisní knížka Výbava Drive s motorem 1.0Tsi 85Kw s automatickou převodovkou DSG, cena nového vozu 659.900kč, barva černá magická s perletí, rádio s Bluetooth, Alu kola 17“, Vyhřívané čelní okno, SuNSet, FullLed světlomety, Bezklíčové startování, Virtuální kokpit,Tempomat, Vyhřívané přední sedačky včetně volantu, Zadní parkovací asistent, Lane assist a mnoho další výbavyZánovní vůz v perfektním stavu přímo po 1. majiteli. V plné tovární záruce. Interiér bez známek předchozího používání. Samozřejmostí je doložená servisní historie (servisní knížka) a veškerá palubní dokumentace (návody atd.). Více než 19 000 kvalitních a prověřených aut. Až 36 měsíců garance na mechanický stav vozu, kontrola najetých km. Doživotní záruka legálního původu. Výkup všech modelů a značek, férové ceny, peníze ihned a v hotovosti. Drive, FullLed, Virtuální kokpit, Více než 19 000 kvalitních a prověřených aut. Až 36 měsíců garance na mechanický stav vozu, kontrola najetých km. Doživotní záruka legálního původu. Výkup všech modelů a značek, férové ceny, peníze ihned a v hotovosti. Plní Euro6d Možnost leasingu Možnost odpočtu DPH Toto vozidlo vám dopravíme na kteroukoliv z našich 20 poboček v ČR.


Výbava

tempomat
střešní nosiče
vyhřívaná sedadla
bluetooth připojení
bezklíčkové startování
systém pro hlídání vybočení z jízdního pruhu
Apple CarPlay
kontrola tlaku v pneumatikách
parkovací senzory
mlhovky
dešťový senzor
automatická klimatizace
vyhřívané čelní sklo
posilovač řízení
vyhřívaný volant
elektricky ovládaná zrcátka
USB připojení (audio)
Automatické zastavení před překážkou
airbag
asistent rozjezdu do kopce
ESP
Kompresor - lepící sada
elektrické stahování oken
Rozpoznávání dopravních značek
LED hlavní světlomety
Potkávací LED světlomety
Kožený volant
isofix
elektr.sklop.zrcátka
Wireless Phone Charging
řazení pádly pod volantem
ABS
Loketní opěrka
LED světla pro denní svícení
počítač
zadní světla LED
stereo
ASR
multifunkční volant
tónovaná skla
centrál
al kola orig.
auto. denní svícení
Stop Start systém
Wheel lock nut key
Android Auto
Virtuální kokpit
a mnoho další výbavy
Odpovědět

Odpovědní formulář pro inzerát "Škoda Kamiq 1.0 TSI Drive"






pátý den v týdnu


Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) AAA Auto Kolín , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu ojeteauto.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Inzerent se při registraci na web ojeteauto.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

Nahlásit závadný inzerát

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

Offroad bazar na webu bazar.autadoterenu.cz je největším specializovaným inzertním serverem se zaměřením na auta 4x4, SUV a offroad. V aktuální nabídce bazaru je 1960 vozů na prodej.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2026 | nastavení cookies