Toyota Land Cruiser 3.5L V6 24V

Cena:
492 600 Kč
Rok výroby:
2014
Výkon:
0 KW
Najeto:
12032 km
Palivo:
neni znamo
Prodavajici:
soukromá osoba
Telefon:
73151606
Region:
Liberecký kraj
Smazat inzerát Odpovědět

Popis

2014 Toyota Highlander. This luxury vehicle has it all, from a posh interior to a wealth of terrific amenities. If you want a creampuff with style, this is it. Indulge your senses in this outstanding Highlander and fall in love with driving all over again. For more Information contact ghazzalbutrus@gmail.com


Výbava

Odpovědět

Odpovědní formulář pro inzerát "Toyota Land Cruiser 3.5L V6 24V"


pátý den v týdnu


Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) ghazzal , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu ojeteauto.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Inzerent se při registraci na web ojeteauto.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje Inzerentovi na vlastní riziko.

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

Offroad bazar na webu bazar.autadoterenu.cz je největším specializovaným inzertním serverem se zaměřením na auta 4x4, SUV a offroad. V aktuální nabídce bazaru je 1687 vozů na prodej.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2023 | nastavení cookies