Škoda Karoq 1.0 TSI Style

Cena:
financováním: 470 000 Kč
v hotovosti: 470 000 Kč
Rok výroby:
2021
Výkon:
81 KW
Najeto:
35068 km
Palivo:
Benzín
Prodavajici:
AAA Auto Ostrava
Telefon:
800 110 800
Region:
Moravskoslezský kraj
Odpovědět

Popis

Koupeno v: Česká Republika První majitel Servisní knížka Více než 19 000 kvalitních a prověřených aut. Až 36 měsíců garance na mechanický stav vozu, kontrola najetých km. Doživotní záruka legálního původu. Výkup všech modelů a značek, férové ceny, peníze ihned a v hotovosti. Více než 19 000 kvalitních a prověřených aut. Až 36 měsíců garance na mechanický stav vozu, kontrola najetých km. Doživotní záruka legálního původu. Výkup všech modelů a značek, férové ceny, peníze ihned a v hotovosti. Plní Euro6 Možnost leasingu Možnost odpočtu DPH Toto vozidlo vám dopravíme na kteroukoliv z našich 20 poboček v ČR.


Výbava

isofix
kontrola tlaku v pneumatikách
USB-C zásuvka
MirrorLink
auto. denní svícení
bezklíčkové odemykání
Kožený volant
Stop Start systém
Parkovací kamera
LED světla pro denní svícení
tónovaná skla
adaptivní tempomat
Wheel lock nut key
zadní světla LED
sportovní sedadla
elektrické stahování oken
tažné zařízení
al kola orig.
elektrická parkovací brzda
1/2 kožená sedadla
dešťový senzor
ASR
hlasové ovládání palubního systému
Přední a zadní parkovací senzory
Apple CarPlay
počítač
posilovač řízení
multifunkční volant
Automatické zastavení před překážkou
elektr.sklop.zrcátka
centrál
mlhovky
stereo
elektricky ovládaná zrcátka
ABS
Loketní opěrka
LED hlavní světlomety
automatická klimatizace
a mnoho další výbavy
Android Auto
navigace
vyhřívaná sedadla
ESP
airbag
bluetooth připojení
bezklíčkové startování
střešní nosiče
asistent rozjezdu do kopce
vyhřívaný volant
a mnoho další výbavy
Odpovědět

Odpovědní formulář pro inzerát "Škoda Karoq 1.0 TSI Style"






pátý den v týdnu


Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) AAA Auto Ostrava , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu ojeteauto.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Inzerent se při registraci na web ojeteauto.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

Nahlásit závadný inzerát

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

Offroad bazar na webu bazar.autadoterenu.cz je největším specializovaným inzertním serverem se zaměřením na auta 4x4, SUV a offroad. V aktuální nabídce bazaru je 2092 vozů na prodej.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2026 | nastavení cookies